Sprawdzone zrodlo fachowcow !


Informacje o nas

Cel jaki sobie postawilismy jest niebywale ambitny:

Stworzyc miejsce, ktore poprzez system publicznej oceny i aktywnosci moderatora portalu pozwoli zaoferowac uslugi remontowo-budowlane o wiarygodnej i wysokiej jakosci, tak by znalezienie fachowca w rece ktorego powierzamy czesto swoje najcenniejsze dobro materialne, jakim jest mieszkanie czy dom, bylo rownie latwe jak kupowanie drobiazgow w supermarkecie budowlanym.

Jednoczesnie jestesmy wielkimi entuzjastami polskich ekip budowlanych, ktore wg nas, jezeli tylko chca to osiagaja niebywaly poziom jakosciowy, dlatego nasz pomysl by promowac te ekipy ma duze szanse powodzenia.

W naszych planach Polmonter.Com otworzy droge polskim wykonawcom do elastycznego i wygodnego logistycznie pozyskiwania zlecen na rynkach europejskich, na przykladowej zasadzie: miesiac na saksach, miesiac w domu. Dobro ich rodzin jest w rownym stopniu uzaleznione od sukcesu materialnego jak i obecnosci w rodzinie.

Czekamy na Wasze uwagi i opinie.


Historia projektu

W tej części możesz opisać historię swojego projektu i to, co Cię motywowało, aby go realizować. Wydaje się rzeczą stosowną wspomnieć także o najważniejszych przedsięwzięciach i podziękować osobom, które projekt współtworzyły.